فول اسکین چیست؟

 

میزان پوشش فول‌اسکین

فول‌اسکین (FULL-SKIN) به طور کامل تمام سطوح گوشی هوشمند را پوشش می‌دهد. پشت گوشی، فریم دستگاه، و اطراف صفحه نمایش در فول اسکین‌ها قابل پوشش است

برای همه دستگاه‌ها موجوده؟

فول اسکین‌ها برای برخی مدل‌ها موجود هستند. کافیست در وبسایت مدل دستگاه هوشمند خود را انتخاب نمایید و بررسی کنید فول‌اسکین آن موجود است یا خیر.

قابلیت استفاده مجدد داره؟

خیر. چند نکته مهم را به خاطر داشته باشید. نصب فول‌اسکین ها ساده نیست و همچنین قابلیت استفاده مجدد ندارند. بنابراین دقت در فرآیند نصب اهمیت بالایی دارد.

به بدنه گوشی آسیب نمی رسونه؟

خیر، برپوش ها هیچ آسیبی به بدنه گوشی هوشمند شما نمی رسانند، چسب پلیکربناتی ویژه ای که در محصول استفاده شده است با وجود چسبندگی بالا هیچ اثری از خود هنگام جدا شدن برجای نمی گذارد.

باعث داغ شدن یا کاهش آنتن دهی نمیشه؟

فول اسکین های ماهوت از جنس پلیکربنات هستند، پلیکربنات نمی تواند تاثیر قابل اندازه گیری ای بر روی آنتن دهی و یا دفع حرارت گوشی هوشمند بگذارد.

چسب فول اسکین خودبخود جدا نمیشه؟

اگر دستورالعمل نصب را به درستی اجرا کنید و مانع کثیفی یا چرب شدن لایه چسب فول اسکین شوید، فول اسکین ها به خودی خود از بدنه گوشی هوشمند جدا نخواهند شد و تا آن زمان که شما بخواهید آنجا خواهند ماند.

این محصول قاب یا گارد هست؟

خیر. فول اسکین ها از استیکر ساخته شده‌اند و قاب یا گارد نیستند. هرچند که این محصول از دستگاه هوشمند شما به طور کامل در برابر خط و خش و برخی ضربات محافظت میکنه، اما نباید آن را قاب یا گارد دانست. این محصول یک شیوه جدید در تغییر ظاهر گوشی هوشمند است.

برپوش یا فول اسکین؟

فول اسکین تمام سطوح رو پوشش میده و برپوش یا Back-Skin فقط پشت گوشی هوشمند. نصب برپوش خیلی آسونه و نصب فول اسکین سخت، فول اسکین محافظت کامل میکنه از گوشی و بک اسکین از فریم گوشی محافظت نمیکنه. انتخاب با توئه. سادگی در نصب و یا پوشش کامل؟ محافظت از دستگاه هوشمند و یا حفظ طراحی صنعتی؟

 

برپوش ماهوت
انتخاب با شماست....